Medarbetare

CEO / VD

Robin Berkhuizen

robin@emrahus.se

CFO / Ekonomichef

Maria Hjertqvist

076 – 893 76 57

maria@emrahus.se

Projektchef

Carl Lidbeck

070 – 141 87 56

carl@emrahus.se

Projektledare

Magnus Nihlén

0733 – 98 33 50

magnus@emrahus.se

Projektledare

Khaled Merei

072 – 199 11 22

khaled@emrahus.se

Arkitekt SAR/MSA & Hållbarhetsspecialist

Anders Linde

070 - 436 96 46

anders@emrahus.se

Projektutvecklare

Elin Videfors

072 – 747 59 59

elin@emrahus.se

Projektutvecklare

Michael Henriksson

070 - 818 82 51

michael@emrahus.se

Projektassistent

Mina Frank

0735 – 27 35 08

mina@emrahus.se

Kommunikation - design och koncept

Mikaela Bjarve

072 – 968 39 99

mikaela@emrahus.se

Kommunikation - strategi och PR

Fredrik Ahlberg

072 - 338 01 01

fredrik@emrahus.se

Ekonomiassistent

Kristina Backman

070 – 938 80 99

kristina@emrahus.se

Förvaltning och fastighetsskötsel

Sara Frank

070 – 87 11 856

sara@emrahus.se

Eftermarknad

Gregor Staskowski

Hej butiksinnehavare!

Vi som är anställda på Emrahus kommer alltid att visa upp ID om vi är en ny kund i din butik. Om någon försökt plocka ut varor och uppger våra fakturauppgifter utan ID vänligen kontakta ekonomiansvarig Maria Hjertqvist: 076 – 893 76 57.

Tack!