Kontakt

Postadress:
Box 21
261 22 Landskrona
Besöksadress:
Flygeltofta Gård, Häljarp
(klicka här för vägbeskrivning)
Telefon: 0418- 48 60 40
E-post: info@emrahus.se
Kund hos Emrahus idag? Om du redan är kund hos oss så skicka dina frågor och funderingar till kundservice@emrahus.se

CEO / VD
Robin Berkhuizen
robin@emrahus.se

CFO / Ekonomichef
Maria Hjertqvist
076 – 893 76 57
maria@emrahus.se

Projektchef
Carl Lidbeck
070 – 141 87 56
carl@emrahus.se

Projektledare
Magnus Nihlén
0733 – 98 33 50
magnus@emrahus.se

Entreprenadingenjör
Khaled Merei
072 – 199 11 22
khaled@emrahus.se

VA-ingenjör
Veronica Gullstrand
070 – 938 81 28
veronica@emrahus.se

Försäljning och projektutveckling
Jenny Hedelin
070 – 455 35 66
jenny@emrahus.se

Projektutveckling
Inger Rosenqvist
072 – 747 59 59
inger@emrahus.se

Ekonomiassistent
Kristina Backman
070 – 938 80 99
kristina@emrahus.se
PR och kommunikation
Mikaela Bjarve
072 – 968 39 99
mikaela@emrahus.se

Produkt- och affärsutveckling
Paula Fredh
070 – 938 81 57
paula@emrahus.se
oleg Emrahus
Arbetsledare
Oleg Karalenak
070 – 436 96 46
Jessica Emrahus
Inredare
Jessica Scott
0733 – 66 22 47
jessica@emrahus.se

Administration
Sara Frank
sara@emrahus.se
Besöksadress:
Flygeltofta Gård
Häljarp
Postadress:
Box 21
261 22 Landskrona
Tele: 0418 48 60 40
Epost: info@emrahus.se