Kontakt

Har du frågor eller funderingar? Kontakta oss nedan så hör vi av oss! Vill du kontakta en specifik medarbetare så kan du göra det nedan.

Växel: 0418 – 48 60 40

 

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Medarbetare

CEO / VD

Robin Berkhuizen

robin@emrahus.se

Vice VD / Ekonomichef

Maria Hjertqvist

076 – 893 76 57

maria@emrahus.se

Projektchef

Carl Lidbeck

070 – 141 87 56

carl@emrahus.se

Projektledare

Magnus Nihlén

0733 – 98 33 50

magnus@emrahus.se

Projektledare

Khaled Merei

072 – 199 11 22

khaled@emrahus.se

Projektledare

Martin Björne

070 - 210 14 63

martin@emrahus.se

Arkitekt SAR/MSA & Hållbarhetsspecialist

Anders Linde

070 - 436 96 46

anders@emrahus.se

Projektutvecklare

Elin Videfors

072 – 747 59 59

elin@emrahus.se

Projektutvecklare

Michael Henriksson

070 - 818 82 51

michael@emrahus.se

Projektassistent (föräldraledig)

Mina Frank

0735 – 27 35 08

mina@emrahus.se

Projektutvecklare

Erica Mårtensson

073 - 500 83 92

erica@emrahus.se

Kommunikation - design och koncept

Mikaela Bjarve

072 – 968 39 99

mikaela@emrahus.se

Kommunikation - strategi och PR

Fredrik Ahlberg

072 - 338 01 01

fredrik@emrahus.se

Alltid kvar i våra hjärtan

Kristina Backman

Vila i frid.

Förvaltning och fastighetsskötsel

Sara Frank

070 – 87 11 856

sara@emrahus.se

Eftermarknad

Gregor Staskowski

Kundtjänst

Felanmälan ska i första hand ske via vår app.

Är det ett akut fel försök avhjälpa felet med ”manual för akuta fel” som ni fått. Hittar ni ingen lösning på problemet där ska vår samarbetspartner för jour kontaktas på 010-470 53 20. För att ett fel ska klassas som akut ska fara för människa, fastighet eller miljö föreligga.

Besöksadress:

Flygeltoftavägen 21

261 72 Häljarp

Postadress:

Emrahus Projektutveckling AB

Box 21

261 22 Landskrona

Fakturor skickas via post eller till ekonomi@emrahus.se.

Hej butiksinnehavare!

Vi som är anställda på Emrahus kommer alltid att visa upp ID om vi är en ny kund i din butik. Om någon försökt plocka ut varor och uppger våra fakturauppgifter utan ID vänligen kontakta ekonomiansvarig Maria Hjertqvist: 076 – 893 76 57.

Tack!